Profile Image

payam tahmasebi

seo expert . web master . seo . seo marketing متخصص سئو . بازاریابی اینترنتی

خرید پیج اینستاگرام

خرید پیج اینستاگرام در فیروزکوه

نحوه خرید پیج اینستاگرام در فیروزکوه

خرید پیج اینستاگرام در فیروزکوه به چه صورت است ؟

مقرون به صرفه ترین خدمات اینترنتی و سوشیال مارکت خرید پیج اینستاگرام یا خرید صفحه اینستاگرام می باشد

یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای شروع قوی و به دست آوردن سریع در معرض دید قرار گرفتن، خرید پیج اینستاگرام یا یک صفحه اینستاگرام است. این تنها روشی است که بهترین بازخورد را در کوتاه ترین زمان و با هزینه کم ارائه می دهد.

پیام طهماسبی تجربه طولانی مدت در ارائه خدمات اینستاگرام و همچنین سایر شبکه های اجتماعی دارد. لذا با توجه به اعتبار دیرینه خود سعی در جلب رضایت مشتری دارد. از طرف دیگر، تیم ما برای کمک به کسب و کارها و صفحات جدید کار می کند. زیرا دوست دارد تعداد صفحات در حال رشد خود را افزایش دهد و در این زمینه شریک باشد. به همین دلیل بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در ارائه خدمات و فروش صفحه انتخاب می کند. ناگفته نماند که بهترین خدمات در صفحه سرویس اینستاگرام قرار می گیرد تا بیشترین بازخورد مثبت را دریافت کنید.

مزایای خرید پیج اینستاگرام

شاید هنگام فروش صفحه اینستاگرام شما این نکات را به شما یادآوری نکنند. با این حال تاکید می کنیم که قبل از فروش صفحه با علم عمل کنند:

فالوورهای واقعی و با کیفیت به دست آورید
صفحه ای با تعداد فالوورهای مورد نظر خود دریافت کنید
نیازی به خرج کردن پول زیاد نیست
نیازی به مدت طولانی نیست
رویداد به محض دریافت صفحه شروع می شود

قابلیت خرید پیج اینستاگرام بصورت مستقیم

امروزه به ندرت می توان فردی را پیدا کرد که اپلیکیشن اینستاگرام را نداشته باشد. بنابراین، اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پر از پول و ثروت برای افراد یا مشاغلی است که هدف خاصی را دنبال می کنند. به لطف این سرویس می توانید صفحه شخصی خود را با تعداد فالوور مورد نیاز در یک حرکت ایجاد کنید. در صورت نیاز می توانید 2 هزار، 1 میلیون یا حتی 500 هزار صفحه بخرید.

قابلیت خرید پیج اینستاگرام بصورت مستقیم

شاید با خود فکر کنید که خرید این سرویس کار خوبی نیست. اما این تصور کاملا اشتباه است زیرا در نگاه اول تنها دلیلی که برای مخاطب هدف مهم است تعداد فالوورهای صفحه است. بنابراین، گفته می شود که یک صفحه اینستاگرام فعال تأثیر قابل توجهی دارد. در حال حاضر مجموعه‌های مختلفی وجود دارند که صفحات را می‌فروشند و این موضوع باعث شده مردم به اشتباهی دست بزنند. در زیر بیشتر در مورد فروش پیج اینستاگرام صحبت خواهیم کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

7 نکته که قبل از خرید پیج اینستاگرام باید بدانید

خرید یک صفحه می تواند یکی از بهترین راه های میانبر برای کسب شهرت و جذب فالوورهای زیادی باشد. همچنین برخی از صاحبان مشاغل هستند که می خواهند یک صفحه اینستاگرام واقعی خریداری کنند تا به تعداد زیادی فالوور برای کسب و کار جدید خود دسترسی پیدا کنند.

اگرچه اینستاگرام برای برخی مبتدیان نعمت است، اما قبل از خرید اکانت اینستاگرام باید نکات مهم زیر (به ویژه صاحبان مشاغل) را بدانید.

1) با دقت خرید کنید

خرید صفحات خلاف سیاست های اینستاگرام است. زیرا شما مجاز به فروش یا انتقال بخشی از حساب خود به سایر کاربران نیستید. باید بدانید که اگر اینستاگرام از این موضوع مطلع شود، ممکن است حساب شما را ببندد که ممکن است منجر به از دست دادن پول، زمان و تلاش شود. بنابراین در خرید و فروش پیج های اینستاگرام باید دقت کافی را داشته باشید.

2) برخی از حساب ها ممکن است واقعی نباشند

هنگام خرید یک صفحه با کیفیت در اینستاگرام باید بدانید که گاهی اوقات ممکن است اکانت و صاحب اکانت واقعی نباشد و با اطلاع از این موضوع با مشکل مواجه شوید. این احتمال وجود دارد که این ربات ها باشند و پس از مدتی ناپدید شوند. در واقع صفحه شما و تمام فالوورهای شما به طور ناگهانی ناپدید می شوند. بنابراین، قبل از خرید صفحه اینستاگرام، حتما تحقیقات خود را کامل کنید و از واقعی بودن ادمین اطمینان حاصل کنید. صفحه ساز فروش بدون شک این نکته را به شما یادآوری نخواهد کرد.

3) پس زمینه شخصی که صفحه را از او خریده اید بررسی کنید

خرید و فروش صفحه اینستاگرام یک فرآیند حساس است، بنابراین مطمئن شوید که صفحه ای که خریداری می کنید توسط شخصی با نیت واقعی فروخته شده است. قبل از تصمیم گیری، بررسی ها، نمایه های آنها را مرور کنید و پیشینه آنها را بررسی کنید. اگر فروشنده قصد کلاهبرداری نداشته باشد، بدون کوچکترین اعتراضی، تمامی اطلاعاتی که درخواست می کنید در اختیار شما قرار می دهد.

4) مشخصات و جنسیت فالوورها را به طور کامل بررسی کنید

نکته مهم دیگری که قبل از خرید صفحه باید به آن توجه کنید، اطمینان از واقعی بودن فالوورها و همچنین بررسی وجود جنسیت غالب در صفحه مورد نظر است. سعی کنید همیشه یک صفحه اینستاگرام بگیرید، به دنبال اکانتی با همان زمینه فعالیت و سابقه کاری یا حداقل نزدیک به حوزه فعالیت خود باشید.

این نکته در خرید و فروش پیج های اینستاگرام بسیار حائز اهمیت است. البته، اصالت فالوور همچنان در اولویت است. بنابراین، تمام فالوورهایی را که با خرید یک صفحه فعال اینستاگرام به دست می آورید، بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که اکانتی که خریداری می کنید واقعا واقعی است و فقط یک حساب جعلی با دنبال کنندگان مبتنی بر ربات نیست.

5) مراقب باشید که خرید صفحه اینستاگرام روی تصویر برند شما منعکس نشود

این احتمال وجود دارد که فالوورهای شما پس از خرید صفحه متوجه این موضوع شوند. اما این وظیفه شماست که با ارائه تصویر و رویکرد مثبت به فعالیت های خود از از دست رفتن فالوورهای صفحه جلوگیری کنید. بنابراین همه چیز به تولید محتوای منحصر به فرد و با کیفیت توسط شما بستگی دارد. البته این پدیده تا حد زیادی طبیعی است.

6) از خدمات پرداختی استفاده کنید که قابل اطمینان و قابل ارائه به مراجع قضایی باشد

اطمینان حاصل کنید که پرداختی که برای خرید اکانت اینستاگرام انجام می دهید متعلق به حساب شخصی است که با او صحبت می کنید. اگر آنها شما را متقاعد کردند که پول را از طریق شخص ثالث، دوست یا خانواده ارسال کنید، این گزینه خوبی نیست. زیرا در چنین حالتی احتمال کلاهبرداری از شما بسیار زیاد است و این فرد به دلیل عدم صداقت در رفتار و گفتار خود تمایلی به دریافت پول قانونی ندارد.

7) اطلاعات ورود را تغییر دهید

یکی از مهمترین کارهایی که پس از خرید باید انجام دهید این است که رمز عبور انتخابی خود را به رمز قبلی صفحه تغییر دهید. با انجام این کار، پس از خرید یک صفحه با کیفیت، سایر مدیران یا مدیران قبلی به صفحه جدید دسترسی نخواهند داشت و بنابراین نمی توانند تغییراتی در حساب اختصاص داده شده ایجاد کنند. تغییر و تغییر اطلاعات پس از خرید صفحه واقعی شامل تغییر شناسه صفحه، رمز عبور، شناسه ایمیل، بیو و عکس پروفایل صفحه می باشد. با خرید یک صفحه واقعی تمامی حقوق صفحه به شما منتقل می شود و شخص قبلی هیچ دخالتی در آن ندارد.

چگونه می توان با خرید صفحه اینستاگرام درآمد کسب کرد؟

کاملا طبیعی است که خرید یک صفحه با افزایش تعداد مشتریان و در نتیجه افزایش درآمد کسب و کار شما همراه باشد. هنگامی که یک صفحه با کیفیت با فالوورهای واقعی خریداری می کنید، در واقع سعی می کنید توجه تعداد زیادی از مخاطبان هدف را که به دنبال محصولات یا خدماتی مشابه آنچه شما ارائه می دهید جلب کنید. بنابراین، مانند یک ماهیگیر ماهر، می توانید مخاطبان فعال و واقعی را جذب کنید تا به صفحه خود اعتبار دهید و مشتریان را متقاعد کنید که از شما خرید کنند.

چگونه می توان با خرید صفحه اینستاگرام درآمد کسب کرد؟

شروع یک صفحه از صفر و تلاش برای جذب مخاطب فرآیندی طولانی و زمان بر است. به همین دلیل، بسیاری از صاحبان مشاغل ترجیح می دهند به جای شروع یک صفحه از ابتدا، یک صفحه اینستاگرام خریداری کنند. اگر به نکات ذکر شده در مورد خرید و فروش پیج دقت کنید، بدون شک تجربه موفقی خواهید داشت. توجه به این نکات به خصوص در هنگام خرید صفحه ای با فالوور واقعی ضروری است.

آیا خرید پیج اینستاگرام خطری دارد؟

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، نظرات منفی زیادی در مورد خرید صفحات واقعی وجود دارد و برخی افراد مخالف خرید صفحات واقعی هستند. با این حال، صرف نظر از نظرات منفی، مهم است که ارزش کسب و کار خود را در نظر بگیرید و تصمیم بگیرید که آیا خرید یک صفحه برای تجارت من مفید است یا خیر. اگر پاسخ شما مثبت است، بدون معطلی یک برگه با کیفیت بالا خریداری کنید. برخلاف تصور عموم، خرید این سرویس هیچ گونه خسارت یا ضرری به کسب و کار شما وارد نمی کند. شما همچنین فالوورهای واقعی را به صورت ارگانیک جذب خواهید کرد و افراد جدید سریعتر و راحت تر به شما اعتماد خواهند کرد. صفحاتی که تعداد فالوور پایینی دارند در جلب اعتماد مخاطبین ضعیف هستند و نمی توانند به سرعت رشد کنند.

بنابراین، در هر زمینه ای که فعالیت می کنید و در هر موضوعی که فعالیت می کنید، اگر آگاهانه عمل کنید و تصمیم هوشمندانه ای در مورد خرید پیج واقعی اینستاگرام بگیرید، خرید یک صفحه می تواند برای شما سودآور و سودمند باشد.

آیا مخاطب هدف متوجه می شود که صفحه خریداری شده است؟

این یکی از رایج ترین سوالاتی است که افراد هنگام خرید پیج اینستاگرام می پرسند. آیا مخاطب هدف هنگام خرید پیج اینستاگرام متوجه خرید صفحه می شود یا خیر. نمی توان در این مورد اظهار نظر کرد. زیرا فالوورهای یک صفحه خریداری شده به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. فالوورهایی که هر روز صفحه شما را چک می کنند و به محض تغییر کاربر متوجه می شوند که صفحه خریداری شده است. این گروه همچنین ممکن است به نوع فعالیت شما علاقه مند باشد، در صفحه شما بماند و برای شما فالوورهای وفادار شود.

دسته دوم افرادی هستند که در شلوغی روز مرتب پست ها و استوری های صفحه را مرور می کنند اما هر روز و هر لحظه مخاطب ندارند. این گروه احتمالا متوجه خرید صفحه نخواهند شد. دسته سوم افرادی هستند که پستی از این صفحه در قسمت فید اینستاگرام مشاهده کرده اند. آنها بلافاصله صفحه را لایک و فالو کردند. با این حال، روز بعد آنها فراموش کردند که نام و شناسه صفحه چیست. بنابراین این افراد متوجه خریدار شدن صفحه نخواهند شد و همچنان در پیج شما فالوور خواهند بود.

از کجا می توانم یک پیج اینستاگرام معتبر بخرم؟

سایت های معتبر توسط افراد واقعی مدیریت می شوند و نماد اعتماد دارند. بنابراین، احتمال کلاهبرداری در هنگام خرید یک صفحه با کیفیت نزدیک به صفر است. بنابراین، قبل از خرید پیج اینستاگرام، تحقیقات خود را در این زمینه کامل کنید. می توان گفت درصد افرادی که موفق به خرید پیج اینستاگرام نمی شوند به دلیل عدم اطلاعات کامل است.

برای خرید پیج واقعی ، سایت انتخاب شده باید دارای ویژگی های زیر باشد:

ارتباط مستقیم با مدیر سایت
در تعاونی مجازی مشترک شوید.
پشتیبانی قوی داشته باشید.
7 روز در هفته و در ساعات تعیین شده به مشتریان پاسخ دهید.
ارائه خدمات پس از فروش.

آیا خرید پیج اینستاگرام درست است؟

سوالی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این است که چه کسی واجد شرایط خرید صفحات است. آیا هر کسب و کاری می تواند در ابتدا (با خرید صفحه اینستاگرام) این سرویس را دریافت کند؟

در پاسخ به این موضوع باید بگوییم که هیچ محدودیتی برای خرید صفحات برای کسی وجود ندارد. برعکس باعث رشد و پیشرفت حتی برای بسیاری از افراد می شود. در ادامه به این دسته از افراد خواهیم پرداخت.

افرادی که به زودی به فکر شروع فعالیت های تجاری خود هستند.
کسانی که می خواهند از طریق اینستاگرام درآمد پایدار و جذب فالوور داشته باشند.
علاقه مندانی که می خواهند استعدادهای خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.
افرادی که برنامه بلندمدتی برای رشد در اینستاگرام و پیگیری پیشرفت خود دارند.

پیج اینستاگرام ایرانی بخریم یا خارجی؟

هنگام خرید یک صفحه با دو مسیر متفاوت روبرو می شوید. یکی از معضلات پیش رو خرید پیج ​​اینستاگرام ایرانی یا خارجی است. در این بخش به وضوح تعریف می کنیم که کدام یک ممکن است برای شما مناسب باشد.

به یاد داشته باشید که شما قصد تولید هر نوع محتوایی را دارید و باید همان صفحه را به هر زبانی خریداری کنید. به عنوان مثال، اگر قصد تولید محتوای فارسی را دارید، باید یک صفحه اینستاگرام ایرانی خریداری کنید. از طرف دیگر، اگر محتوای انگلیسی تولید می کنید، یک صفحه خارجی بخرید زیرا مخاطب هدف خود را راحت تر پیدا خواهید کرد. از طرف دیگر، خرید صفحه مورد نظر به زبان محتوای خود ساده تر است.

خرید پیج اینستاگرام با توجه به شهر مورد نظر

بازار هدف برخی از صفحات اینستاگرام یک شهر یا کشور خاص است. آنها همیشه در تلاشند تا با افزایش فالوور از شهر مورد نظر خود، تجارت خود را توسعه دهند. به این ترتیب برای رفع نیاز کاربران گرامی تصمیم گرفتیم تا امکان خرید صفحات دارای فالوور از تمامی شهرهای ایران و همچنین برخی از کشورها را فراهم کنیم. برخی از محبوب ترین شهرها در زیر لیست شده اند. خرید پیج با فالوور در تهران، خرید پیج با فالوور در مشهد و …. با استفاده از خدمات ارائه شده، می توانید دنبال کننده های واقعی صفحه را خریداری کنید و در شهر مورد نظر خود به شهرت برسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *